Prześcieradła dla niemowląt do łóżeczka, wózka

Prześcieradła dla dzieci i niemowląt na przewijaki, do gondoli, kosza Mojżesza, jak i tradycyjnego łóżeczka dziecięcego. Idealnie komponują się z innymi elementami kolekcji dostępnych w naszym sklepie, z kocykami. Świetnie dopasują się również do kocyków i pościeli, które już posiadacie. Neutralne, naturalne wzory ozdobią każdy dziecięcy pokój. Prześcieradełek dziecięcych nigdy za wiele - zawsze może zdarzyć się ulanie i przesiusianie warto jest mieć ich parę na zapas.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Sen dziecka to najważniejszy aspekt dla każdego rodzica. Nie tylko dlatego, że daje chwilę wytchnienia dla opiekuna, ale przede wszystkim z tego powodu, że decyduje o zdrowiu i prawidłowym rozwoju maluszka. Właśnie w trakcie snu mały organizm rośnie i regeneruje się, by mógł każdego dnia odkrywać świat. To między innymi dlatego nasz sklep Tulibavi przykłada ogromną wagę do produktów dla niemowląt. Nasze prześcieradła dla niemowląt stanowią wysokiej jakości akcesoria, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania i estetyczny wygląd.

Firma Tulibavi jest polską marką, która wszystkie swoje produkty tworzy z sercem i największą staranności.  Akcesoria spełniają wszystkie standardy, aby każdy rodzic miał pewność, że daje swojemu maluszkowi to, co najlepsze. Prześcieradło do łóżeczka z naszej produkcji wykonane jest z wysokojakościowych materiałów pochodzących z natury, w tym przede wszystkim z bawełny. Dzięki temu jest niealergizujące, miękkie i przyjemne w dotyku. Tego typu prześcieradło dla dzieci sprawdzi się nie tylko w łóżeczku, ale także w wózku, koszu Mojżesza czy na przewijaku. Jest to więc bardzo uniwersalny produkt, który dodatkowo pięknie komponuje się z innymi akcesoriami dostępnymi w naszym sklepie, np. z kocykami czy pościelami. Uniwersalne prześcieradła do łóżeczka posiadają neutralne wzory i kolory, nie rozpraszając maleństwa w trakcie wypoczynku, a dodatkowo pasują do każdego wyposażenia pokoiku. Jest to więc połączenie wygody, bezpieczeństwa i estetyki! Jeżeli zakupisz dobrej jakości prześcieradło do wózka czy łóżeczka, to zyskujesz gwarancję, że będzie ono nadawało się do długiego użytkowania.

 

Jedno jest pewne – nasi najmniejsi bardzo wymagający klienci są nimi zachwyceni! Skąd to wiemy? Przede wszystkim stąd, że niemowlaki śpiące na wysokogatunkowych prześcieradłach są bardziej wypoczęte, a ich samopoczucie dzięki temu wzrasta! To zdecydowanie najbardziej autentyczny test jakości produktu!