Podudzki dla niemowląt, dzieci, do wózka

Poduszeczki dla niemowląt. Sprawdzą się jako wkład pod główkę w wózku, leżenia na kanapie, relaksu w bujaczku, czy podczas trzymania dziecka na rękach. Pięknie komponują się z kocykami i otulaczami. Poduszeczki, dzięki swojej idealnej grubości, mogą posłużyć do spania dla nieco starszych dzieci.

Poduszeczki pięknie komponują się z pozostałymi elementami kolekcji (kołderkami, otulaczami, pieluszkami) lub kocykami innych producentów.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Poduszki dla dzieci to bardzo ważny element wyposażenia i nie tyczy się to tylko pierwszych wyprawek dla maluszka, ale także kolejnych etapów jego życia. Równie istotne jest, aby poduszka dla rocznego dziecka była odpowiednio dobrana. Dlaczego? Ponieważ to właśnie ona gwarantuje właściwy sen, w trakcie którego Twoja pociecha rozwija się, rośnie i wypoczywa, zdobywając siły na odkrywanie świata każdego kolejnego dnia. Poza tym poduszka dla niemowlaka ma zupełnie inne proporcje i skład aniżeli te dedykowane osobom dorosłym. Należyta postawa ciała w trakcie snu jest konieczna do tego, żeby ciało rozwijało się zdrowo, a także aby jakość snu dziecka była jak najlepsza.

Poduszki dla niemowląt marki Tulibavi to gwarancja doskonałej jakości. Są wykonane z naturalnych materiałów, które przede wszystkim nie alergizują. Jest to niezwykle ważne, gdyż ciało maluszka jest bardzo delikatne, a jego skóra jest podatna na różnego rodzaju reakcje. Poza tym każda poduszka dla noworodka naszej marki jest niezwykle wygodna, co pozytywie wpływa na samopoczucie pociechy. Produkty, które oferujemy są także wyjątkowo piękne, brak w nich przepychu i rozpraszających wzorów – są uniwersalne, dzięki czemu sprawdzają się w każdym pokoiku, niezależnie od jego wystroju.

Poduszka dla noworodka sprawdzi się nie tylko w łóżeczku, ale również podczas trzymania maleństwa na rękach, co jest istotne szczególnie w trakcie nocnego wstawania. Poza tym świetnie sprawdzi się również jako produkt do bujaka czy na kanapę.

 Niezależnie od tego, czy Twoja pociecha ma kilka tygodni, miesięcy czy lat – poduszeczki z naszej produkcji są idealnym produktem, który zapewni bezpieczeństwo i odpowiedni rozwój dziecka.