Otulacze, pieluszki dla niemowlaka do spania

Otulacze i pieluszki to "must have" wszystkich rodziców. Pieluszek i otulaczy nigdy nie za wiele! Są pomocne przy ulewaniu dziecka, podczas kładzenia maluszka na kanapie, do outlenia w cieplejsze dni. Pieluszki to nieodzowny element każdej wyprawki.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Są rzeczy, bez których nie może obejść się żaden rodzic dbający o bezpieczeństwo swojego dziecka. Jednymi z nich są otulacze dla dzieci i pieluszki muślinowe. Tego typu produkty służą przede wszystkim do otulania maluszków już w pierwszych chwilach jego życia, dlatego są niezbędnym akcesorium w wyprawce do szpitala. Pielucha muślinowa jest przyjemna w dotyku, nie drażni skóry maluszka, dlatego z powodzeniem możesz okryć nią bobasa.

Co ważne, zarówno pieluszka muślinowa, jak i pieluszka bambusowa doskonale przepuszczają powietrze, dzięki czemu skóra dziecka stale oddycha i może regenerować się oraz dostosowywać się do środowiska zewnętrznego. Poza tym bambusowe pieluszki czy otulacz dla niemowlaka świetnie sprawdzają się latem, kiedy konieczne jest przykrycie dziecka, a jednocześnie nie przegrzanie jego ciała. W związku z tym otulacz do spania przyda się o każdej porze roku.

Produkowane przez naszą firmę otulacze bambusowe, pieluchy bambusowe czy muślinowe są wysokiej jakości akcesoriami, które dają gwarancję bezpieczeństwa. Naturalne materiały zastosowane do produkcji nie alergizują delikatnej skóry maluszka, nie powodując tym samym niepożądanych reakcji. Dodatkowo nasz otulacz niemowlęcy czy pielucha bambusowa są wyjątkowo miękkie, co sprawia, że noworodki chętnie z nimi zasypiają. Zastosowań jest niezwykle dużo –  oferujemy otulacz do łóżeczka, do fotelika, czy też otulacz do nosidełka. Bambusowy otulacz może stanowić też alternatywę dla maskotek, ponieważ właśnie taki produkt jest znacznie łatwiejszy do chwycenia przed drobną rączkę aniżeli gruby pluszak.