Maty edukacyjne, dla niemowląt, do raczkowania

Mata edukacyjna to bardzo praktyczne rozwiązanie - wspiera prawidłowy rozwój maluszka, wyznacza strefę zabawy. Można zabrać ją wszędzie ze sobą - na wakacje, do znajomych, na plażę. Naszemu maluszkowi będzie na niej zawsze ciepło i miękko. Świetny pomysł na prezent na babyshower i na narodziny dziecka. Znajdzie swoje zastosowanie od pierwszych miesięcy życia.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Mata edukacyjna do zabawy Royal Baby Denim | Sleepee

Mata edukacyjna do zabawy Royal Baby Denim | Sleepee

Cena 199,00 zł
Mata Kontrastowa - mata edukacyjna dla dzieci i niemowląt | BabySteps

Mata Kontrastowa - mata edukacyjna dla dzieci i niemowląt | BabySteps

Cena 249,00 zł
Mata Swan - mata edukacyjna dla dzieci i niemowląt | BabySteps

Mata Swan - mata edukacyjna dla dzieci i niemowląt | BabySteps

Cena 259,00 zł

Rozwój dziecka zawsze jest najważniejszy i wie o tym każdy rodzic. Do tego konieczna jest nie tylko właściwa opieka, ale także mnóstwo akcesoriów, które ułatwiają zdobywanie nowych umiejętności. Jedną z niezbędnych zabawek, które wspierają rozwój dzieci, jest mata edukacyjna. Jest to świetne narzędzie zarówno do zabawy, jak i do nauki. Już w pierwszych chwilach życia maluszek poznaje świat, czerpie z niego garściami, odkrywa wszystkie zmysły, począwszy od wzroku, na dotyku skończywszy. Maty dla niemowląt to niezwykle praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu Twój bobas będzie rozwijać się pod każdym względem, a przy okazji będzie mu to dawać ogromną przyjemność. Taka mata dla dzieci wyznacza sferę zabawy, tworzy dla maluszka miejsce, gdzie może w wygodnej pozycji ciekawie spędzić czas. Dziecko może tu bowiem wykorzystywać między innymi aplikacje zawieszone na macie, a także zajmować się innymi przedmiotami. Dodatkowo leżenie w miejscu, jakim jest mata edukacyjna dla dzieci to doskonały sposób, aby zachęcić bobasa do przyjmowania właściwej pozycji. Co ciekawe, maty dla dzieci na podłogę mogą być wykorzystane jako maty do raczkowania. Miękka powierzchnia akcesoriów pozwala na swobodną zmianę pozycji, dzięki czemu zachęcimy niemowlaka do podnoszenia główki, a następnie całego ciała, by mógł on zacząć swobodnie raczkować.

Tworzone przez naszą firmę Tulibavi maty edukacyjne dla dzieci to połączenie wysokiej jakości z pięknym wyglądem. Wykonywane są one indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb maluszka, a przy tym wykorzystujemy tu wyłącznie naturalne, w pełni bezpieczne dla dziecka materiały. W związku z tym nasza mata edukacyjna dla niemowlaka jest niealergizująca i wystarczająco delikatna dla skóry bobasa. Dzięki temu nasze maty dla niemowlaków są też komfortowe dla dziecka, a więc chce ono spędzać na nich czas.

Maty edukacyjne dla niemowląt to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla maluszków, ale także dla ich rodziców, ponieważ masz gwarancję, że nawet chcąc zająć się przez chwilę swoimi obowiązkami Twoje dziecko będzie bezpieczne, nie zsunie się i nie zrobi sobie krzywdy.