Przytulanki, maskotki, misie dla niemowląt

Przytulanki / Maskotki... kto z nas nie miał swojej ulubionej? Każde dziecko od pierwszych dni życia lubi przytulić się do swojego puszystego przyjaciela. Nasze przytulanki oprócz tego, że są bardzo wysokiej jakości, to także małe dzieła sztuki, które ozdobią każdy dziecięcy pokoik!

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Dziecko od pierwszych chwil swojego życia potrzebuje właściwej opieki i otaczającej go zewsząd delikatności. W związku z tym już w szpitalnej wyprawce powinny znaleźć się pluszaki dla niemowląt. Stanowią one bardzo ważny aspekt dla maluszka, ponieważ z jednej strony dają mu poczucie bezpieczeństwa, z drugiej zaś umożliwiają prawidłowy rozwój. Przytulanka dla niemowlaka jest pierwszym ulubionym przedmiotem malucha, który stanowi dla niego swego rodzaju amulet, który chroni go przed światem, daje największy komfort. Każda maskotka dla niemowlaka zyskuje jego zapach, który kojarzyć mu się będzie z czymś znanym. W związku z tym przytulanki dla niemowlaków doskonale sprawdzają się nie tylko w domu, ale przede wszystkim poza nim, na przykład w podróży, kiedy dziecko zmienia otoczenie i czuje się zagubione. Nic więc dziwnego, że zgubiona zabawna dla niemowlaka wiąże się zawsze z ogromnym płaczem, bo jest to dla niego wielka strata ważnego przedmiotu.

Misie dla niemowląt z naszego sklepu Tulibavi są produkowane z najlepszej jakości naturalnych materiałów. Dzięki temu są one wysokogatunkowe i przy tym w pełni bezpieczne dla dziecięcego organizmu. Jest to bardzo istotne, ponieważ rzeczy, z którymi dziecko ma bezpośredni kontakt, takie jak właśnie misie pluszowe dla niemowląt bardzo często dostają się do jego ust. Nasze pluszaki są też bardzo miękkie, by maluszek nie zrobił sobie nimi krzywdy. Poza tym miś przytulanka dla niemowlaka – jak sama nazwa wskazuje – służy do przytulania, więc musi być w pełni komfortowy dla bobasa. Przytulanka do spania dla niemowląt pozwala im spokojnie zasnąć, ale jest też uroczym elementem wyposażenia pokoiku. Możesz wybrać pluszaki dla niemowlaki w różnych kolorach. Przytulanki są świetną inwestycją w samopoczucie maluszka, a każdy pluszak dla niemowlaka będzie służył mu przez wiele lat jego życia.