Akcesoria dla niemowląt

Smoczki i gryzaki to niezbędne akcesoria dla dzieci i niemowląt. Bogate kolory i wzory świetnie dopasują się do kocyków i stylizacji maluszków. Akcesoria to zazwyczaj drobiazg, który świetnie nadaje się na dodatek do prezentu lub jako mały upominek dla dziecka i niemowlęcia. Smoczki, przypinki do smoczków, gryzaki, skarpetki wykonane są z naturalnych materiałów, bezpiecznych dla najmłodszych. Skarpetki znajdą również swoje zastosowanie na sesjach zdjęciowych.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

BIBS Mustard "S" Smoczek Uspokajający kauczuk Hevea

BIBS Mustard "S" Smoczek Uspokajający kauczuk Hevea

Cena podstawowa 21,90 zł -11,90 zł Cena 10,00 zł
  • Wyprzedaż!
  • -11,90 zł

Wyposażenie pierwszej wyprawki dla maluszka nie jest łatwym zadaniem. W końcu ilość potrzebnych rzeczy jest naprawdę spora, w zasadzie trudno wymienić je wszystkie. Już noworodek ma ogromne potrzeby, o czym doskonale zdaje sobie sprawę każdy rodzic. Poza tym chcemy otoczyć bobasa jak najlepszą opieką, by niczego mu nie zabrakło i by mógł on prawidłowo się rozwijać. W związku z tym konieczne są różnego rodzaju akcesoria dla niemowląt, które ułatwią codzienne funkcjonowanie. Smoczki, gryzaki, wszelkie szczotki i myjki, a także skarpetki – to tylko niektóre z rzeczy, które będą potrzebne od pierwszych dni życia dziecka. Bez tych przedmiotów nie ma możliwości funkcjonowania i trudno byłoby używać wszelkich uniwersalnych zamienników, jak chociażby akcesoriów do kąpieli dedykowanych dorosłym z prostej przyczyny – ciało maluszka jest bardzo delikatne i wymaga specjalnego traktowania, które jest w stanie zapewnić nam używanie specjalistycznych, dostosowanych do potrzeb dziecka przedmiotów.

Nasz sklep Tulibavi oferuje wszelkie akcesoria niemowlęce, które będą potrzebne już od pierwszych chwil życia maluszka. W naszym asortymencie dostępne są między innymi smoczki, gryzaki, myjki i szczotki, skarpetki, rajstopy, podkolanówki, a także zawieszki do smoczków. Firma Tulibavi stawia przede wszystkim na najwyższą jakość wszystkich produktów. Doskonale znamy potrzeby dzieci i rodziców, a także wszelkie wymagania odnośnie jakości. W związku z tym najistotniejsze jest dla nas bezpieczeństwo użytkowania akcesoriów. Wszelkie produkty tworzymy indywidualnie, ręcznie, przy czym wykorzystujemy do tego wyłącznie naturalne materiały. Jest to bardzo ważne, ponieważ organizm niemowlaka jest bardzo delikatny. Organiczne surowce nie alergizują i eliminują ryzyko reakcji skórnych.