Drewniany gryzak dla niemowląt z zawieszką 100% naturalny - Kwiatek

49,00 zł
Brutto

Gryzaki wykonane są z drewna bukowego, 100% naturalne, nieimpregnowane. Posiadają zaokrąglone krawędzie, aby były bezpieczne dla małych dzieci i ich delikatnych dziąseł.

Gryzak połączony jest z zawieszką z kulek, która będzie stanowiła wspaniałą zabawkę dla malutkich rączek. 

UWAGA! Gryzak może być stosowany wyłącznie w obecności dorosłychNigdy nie zostawiaj dziecka samego z gryzakiem! Przypinka posiada małe elementy, co może skutkować zakrztuszeniem się dziecka, w przypadku jej zniszczenia.

Przed każdorazowym użyciem dokładnie sprawdź produkt. Wyrzuć gryzak w przypadku pojawienia się pierwszych oznak uszkodzenia lub zużycia. Gryzaka nie wolno przedłużać wstążkami, ani innymi rzeczami, które nie są zaprojektowane w tym celu, aby zapobiec uduszeniu się dziecka.

Ilość

  • Bezpieczne zakupy przy użyciu płatności internetowych. Bezpieczne zakupy przy użyciu płatności internetowych.
  • Dogodne opcje dostawy - kurier, kurier pobranie, paczkomaty Dogodne opcje dostawy - kurier, kurier pobranie, paczkomaty
  • 14 dni na zwrot zakupionego towaru bez podania przyczyny 14 dni na zwrot zakupionego towaru bez podania przyczyny

Gryzaki wykonane są z drewna bukowego, 100% naturalne, nieimpregnowane. Posiadają zaokrąglone krawędzie, aby były bezpieczne dla małych dzieci i ich delikatnych dziąseł.

Gryzak połączony jest z zawieszką z kulek, która będzie stanowiła wspaniałą zabawkę dla malutkich rączek.

Gryzaczek można przymocować do pałąka przy wózku lub zawiesić jako zabawka na macie edukacyjnej. Gryzaczek spełnia też rolę edukacyjną, 

Wielkość gryzaka: około 6 x 5 cm

Długość zawieszki: około 40 cm 

Jak utrzymać gryzaczek w czystości?

Element drewniany najlepiej przecierać wilgotną szmatką lub czyścić szczoteczką zwilżoną w wodzie. 

Zabawkę można zaimpregnować olejem kokosowym dla zabezpieczenia drewnianych elementów.

Dotyk jest jednym z najważniejszych zmysłów człowieka. Za pomocą dotyku nasz mózg otrzymuje informacje o otaczającym świecie. W miarę rozwoju, dziecko wykorzystuje gryzaczek do różnych innych celów, nie tylko ulgi przy ząbkowaniu. Maluch bada kształt, teksturę przedmiotów, dostrzega różnicę między twardymi, a miękkimi przedmiotami, odróżnia płaskie i trójwymiarowe przedmioty. Dziecko cieszy się z posiadania zabawki w rączce, chętnie zaciska na niej piąstkę, potrząsa nią i kieruje do ust. Lubi dotykać przedmiotów z częściami, które można łatwo chwycić, skręcić i przekręcić. 

UWAGA! Gryzak może być stosowany wyłącznie w obecności dorosłychNigdy nie zostawiaj dziecka samego z gryzakiem! Przypinka posiada małe elementy, co może skutkować zakrztuszeniem się dziecka, w przypadku jej zniszczenia.

Przed każdorazowym użyciem dokładnie sprawdź produkt. Wyrzuć gryzak w przypadku pojawienia się pierwszych oznak uszkodzenia lub zużycia. Gryzaka nie wolno przedłużać wstążkami, ani innymi rzeczami, które nie są zaprojektowane w tym celu, aby zapobiec uduszeniu się dziecka.

1 Przedmiot

Opis

Skład
100% drewno bukowe
Kolor
Naturalny
Rozmiar
Dł. zawieszki 40cm, Gryzak 6x5cm