Tulibavi to sklep internetowy, który stworzyłam z trzech powodów.

Pierwszy, to pojawienie się na świecie mojego synka, dzięki któremu na nowo odkryłam dziecięcy świat. Przeglądając dziesiątki stron w internecie, szukałam oryginalnych tkanin, dekoracji i produktów, które zarazem cieszyłyby moje oko, ale przede wszystkim byłyby naturalne i bezpieczne dla mojego dziecka, a także różniły się od tych, dostępnych w galeriach handlowych - po prostu miały „to coś”.

Drugi, to przestawienie mojego myślenia z konsumpcjonizmu i częstego wymieniania rzeczy, na bardziej przemyślane zakupy. Kupowane przeze mnie produkty w „sieciówkach” często były tańsze, jednak ich jakość dużo słabsza, przez co tkaniny spierały się, mechaciły i po kilku praniach traciły swój dawny blask. To samo dzieje się z plastikowymi zabawkami, które łamią się i lądują w koszu. Chciałam przejść na produkty, które są dobrej jakości i mogą posłużyć kolejnemu dziecku. Dawniej przekazywaliśmy sobie rzeczy z pokolenia na pokolenie, pomyślałam że miło byłoby do tego wrócić – ze względu na sentyment, ale także na środowisko.

Trzeci powód... Te produkty są po prostu piękne, dopracowane w każdym najmniejszym szczególe i w każdy z nich włożona jest ciężka praca i serce ich twórców. Obcowanie z nimi sprawia mi ogromną przyjemność, mam nadzieję, że Państwu również!

Serdecznie zapraszam do mojego sklepu - Aneta Jarocka