Huśtawka do pokoju dla dzieci i niemowląt Velvet Swing - Baby Blue niebieska I BabySteps

299,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych

Wyjątkowa huśtawka firmy BabySteps dla najmłodszych dzieci. Dopracowane detale, piękny, jasny kolor i niebanalny wygląd. Huśtawka BabySteps to gwarancja bezpiecznej i dobrej zabawy. Produkt został precyzyjnie wykończony z dbałością o każdy szczegół. Wesołe uszka i ozdobne chwosty zachęcają do kreatywnego spędzenia czasu z dzieckiem w domu, a przy tym są prawdziwą ozdobą dziecięcego pokoju.

·        Materiał: drewno, liny bawełniane oraz HIT – dzianina velvet pikowany.

·        Maksymalne obciążenie do 20 kg.

·        Wymiar siedziska: 35x35x45cm (z poduszką misio) 

·        Proponowany rozstaw haków przy tym modelu: 30-35cm. (haki nie są w zestawie)

Ilość

  • Bezpieczne zakupy przy użyciu płatności internetowych. Bezpieczne zakupy przy użyciu płatności internetowych.
  • Dogodne opcje dostawy - kurier, kurier pobranie, paczkomaty Dogodne opcje dostawy - kurier, kurier pobranie, paczkomaty
  • 14 dni na zwrot zakupionego towaru bez podania przyczyny 14 dni na zwrot zakupionego towaru bez podania przyczyny

Wyjątkowa huśtawka firmy BabySteps dla najmłodszych dzieci. Dopracowane detale, piękny, jasny kolor i niebanalny wygląd. Huśtawka BabySteps to gwarancja bezpiecznej i dobrej zabawy. Produkt został precyzyjnie wykończony z dbałością o każdy szczegół. Wesołe uszka i ozdobne chwosty zachęcają do kreatywnego spędzenia czasu z dzieckiem w domu, a przy tym są prawdziwą ozdobą dziecięcego pokoju.

·        Materiał: drewno, liny bawełniane oraz HIT – dzianina velvet pikowany.

·        Maksymalne obciążenie do 20 kg.

·        Wymiar siedziska: 35x35x45cm (z poduszką misio) 

·        Proponowany rozstaw haków przy tym modelu: 30-35cm. (haki nie są w zestawie)

Dwa słowa opisujące huśtawkę VelveSwing: bezpieczeństwo i zabawa!

Unikalna huśtawka BabySteps jest połączeniem bezpieczeństwa oraz ciekawego wzornictwa. Solidne drewno, certyfikowane materiały i dobrze przemyślane zabezpieczenia świadczą o naszym bezkompromisowym podejściu w procesie tworzenia produktów dla dzieci. Wyjmowana wkładka z zabawnymi uszkami sprawia, że huśtawka może być wykorzystywana zarówno przez młodsze, jak i starsze dzieci.

Ten produkt znacząco różni się od dostępnych na rynku huśtawek – skoczków: jest przyjazny dla zdrowia najmłodszych. Wspiera ogólny rozwój fizyczny. Nie obciążając kręgosłupa oraz miednicy przyczynia się do wypracowania równowagi oraz koordynacji ruchowej. Łagodne kołysanie szybko ukoi i uspokoi każdego maluszka. Huśtawka BabySteps odznacza się nietuzinkowym wyglądem. Jedno jest pewne: urocze uszka i eleganckie chwosty zachwycą zarówno dzieci oraz ich opiekunów!

1 Przedmiot

Opis

Skład
drewno, liny bawełniane, dzianina velvet pikowany
Kolor
Niebieski
Rozmiar
35x35x45cm (z poduszką misio)