Huśtawka do pokoju dla dzieci i niemowląt Velvet Swing - Navy granatowa I BabySteps

299,00 zł
Brutto Wysyłka w 24h!

Wyjątkowa huśtawka firmy BabySteps dla najmłodszych dzieci. Dopracowane detale, piękny, jasny kolor i niebanalny wygląd. Huśtawka BabySteps to gwarancja bezpiecznej i dobrej zabawy. Produkt został precyzyjnie wykończony z dbałością o każdy szczegół. Wesołe uszka i ozdobne chwosty zachęcają do kreatywnego spędzenia czasu z dzieckiem w domu, a przy tym są prawdziwą ozdobą dziecięcego pokoju.

·        Materiał: drewno, liny bawełniane oraz HIT – dzianina velvet pikowany.

·        Maksymalne obciążenie do 20 kg.

·        Wymiar siedziska: 35x35x45cm (z poduszką misio) 

·        Proponowany rozstaw haków przy tym modelu: 30-35cm. (haki nie są w zestawie)

Wybierz dodatek
Ilość

Wyjątkowa huśtawka firmy BabySteps dla najmłodszych dzieci. Dopracowane detale, piękny, jasny kolor i niebanalny wygląd. Huśtawka BabySteps to gwarancja bezpiecznej i dobrej zabawy. Produkt został precyzyjnie wykończony z dbałością o każdy szczegół. Wesołe uszka i ozdobne chwosty zachęcają do kreatywnego spędzenia czasu z dzieckiem w domu, a przy tym są prawdziwą ozdobą dziecięcego pokoju.

·        Materiał: drewno, liny bawełniane oraz HIT – dzianina velvet pikowany.

·        Maksymalne obciążenie do 20 kg.

·        Wymiar siedziska: 35x35x45cm (z poduszką misio) 

·        Proponowany rozstaw haków przy tym modelu: 30-35cm. (haki nie są w zestawie)

Dwa słowa opisujące huśtawkę VelveSwing: bezpieczeństwo i zabawa!

Unikalna huśtawka BabySteps jest połączeniem bezpieczeństwa oraz ciekawego wzornictwa. Solidne drewno, certyfikowane materiały i dobrze przemyślane zabezpieczenia świadczą o naszym bezkompromisowym podejściu w procesie tworzenia produktów dla dzieci. Wyjmowana wkładka z zabawnymi uszkami sprawia, że huśtawka może być wykorzystywana zarówno przez młodsze, jak i starsze dzieci.

Ten produkt znacząco różni się od dostępnych na rynku huśtawek – skoczków: jest przyjazny dla zdrowia najmłodszych. Wspiera ogólny rozwój fizyczny. Nie obciążając kręgosłupa oraz miednicy przyczynia się do wypracowania równowagi oraz koordynacji ruchowej. Łagodne kołysanie szybko ukoi i uspokoi każdego maluszka. Huśtawka BabySteps odznacza się nietuzinkowym wyglądem. Jedno jest pewne: urocze uszka i eleganckie chwosty zachwycą zarówno dzieci oraz ich opiekunów!

1 Przedmioty

Opis

Skład
drewno, liny bawełniane, dzianina velvet pikowany
Kolor
Granatowa Navy
Rozmiar
35x35x45cm (z poduszką misio)
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.