Drewniana Piramida Las dla dzieci i niemowląt - różowa | Lullaby

75,00 zł
Brutto

Drewniana Piramida Las to najlepsza zabawka już dla 9-cio miesięcznego Odkrywcy!

Wykonana ręcznie w 100% z drewna od polskich certyfikowanych dostawców.  Całkowicie bezpieczna dla dziecka i przyjazna dla środowiska naturalnego.

Wybierz nasadkę piramidki poniżej, w przeciwnym wypadku my wybierzemy ją za Ciebie losowo :)

Nasada
Ilość

Drewniana Piramida Las to najlepsza zabawka już dla 9-cio miesięcznego Odkrywcy!

Wykonana ręcznie w 100% z drewna od polskich certyfikowanych dostawców.  Całkowicie bezpieczna dla dziecka i przyjazna dla środowiska naturalnego.

Dziecko około dziewiątego miesiąca życia rozwija zdolność chwytania przedmiotów opuszkami palców doskonaląc precyzję swoich ruchów. Potrafi trzymać już dwa przedmioty jednocześnie i mieć chrapkę na trzeci. Zaczyna arcytrudne dla siebie doświadczenia np. wyjmowanie mniejszych przedmiotów z większych, układanie od największego do najmniejszego. Chętnie poszukuje wzrokiem znikające z jego pola widzenia przedmioty – doskonaląc koordynację wzrokowo-ruchową. 

Najlepsze zabawki, cechuje prostota i dopasowanie do umiejętności dziecka na danym etapie rozwoju. Zabawka ma wspomagać, zachęcać, a nie utrudniać odkrywanie świata:-). 


Piramida dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: dla dziewczynki trochę ukochanego różu, dla chłopca kapka błękitu. Do wyboru mamy 2 zwierzątka – miś i szop. 

Naprzód ku nowej przygodzie Mały Odkrywco 

1 Przedmioty

Opis

Skład
100% drewna
Kolor
różowy
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.